DRU

DRU byla založena v roce 1754, a proto je jednou z nejstarších společností v Nizozemsku. Společnost získala velkou slávu výrobou litinových hrnců a pánví. Později byla výroba přesunuta k výrobě topných těles a od objevu zemního plynu ve Slochterenu se DRU specializuje na vývoj a výrobu široké škály plynových topných zařízení. DRU nyní nabízí přední řadu krbů a kamen na plyn a dřevo. 

Název DRU (Diepenbrock & Reigers-Ulft) je zárukou nejvyšší kvality po staletí. DRU byla proto jednou z prvních nizozemských společností, která získala certifikát kvality ISO 9000. Kromě kvality byla v posledních desetiletích věnována velká pozornost konstrukčnímu, provoznímu a instalačnímu pohodlí. Z tohoto prostředí nabízíme jedinečnou řadu krbů a kamen.

Výrobce DRU je všestranný, a proto vám může nabídnout kamna na uhlí i na dřevo, a vy si tak již nemusíte dělat starosti s tím, jaké palivo budete používat. Krby i krbové vložky mají dvojité spalování a tak zpracovávají vloženou energii na maximum. Topný plášť je v řadě barev, proto je DRU ideálním doplňkem pro každý interiér.


Katalog DRU